Джонсон зробив нову заяву про допомогу Україні. Анонсував “важливі нововведення”

Головна Сторінка » Джонсон зробив нову заяву про допомогу Україні. Анонсував “важливі нововведення”

Спікер Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки Майк Джонсон очікує, що пакет допомоги Україні включатиме “деякі важливі нововведення”, зокрема – можливе виділення допомоги у кредит.

Про це повідомило американське видання The Hill.

Джонсон заявив про складне становище, в якому він опинився, маючи історично невелику більшість у Палаті представників.

Сказав, що працював над розробкою пакета підтримки України і планує винести його на голосування, коли Палата повернеться до роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сирський сказав, до чого призвела відсутність боєприпасів

“Ми говорили з усіма членами, особливо зараз, під час роботи в окрузі. Коли ми повернемося після цього періоду роботи, ми будемо просувати продукт, але я думаю, що він буде мати деякі важливі нововведення”, – заявив спікер.

Джонсон також згадав про закон, який уповноважує президента заарештовувати російські суверенні активи, заморожені у США, і передавати їх Україні.

“Навіть президент Трамп говорив про кредитну концепцію, де ми не просто надаємо іноземну допомогу. Ми встановлюємо такі відносини, щоб вони могли повернути її нам, коли прийде час”, – сказав спікер Палати представників.

28 березня президент України Володимир Зеленський поговорив телефоном із Джонсоном. Швидке ухвалення Конгресом допомоги для України критично важливе, сказав Зеленський.

Минулого місяця у Київ прибув республіканець Ліндсі Грем, який заявив про ідею допомоги у формі безвідсоткового кредиту.

У лютому Сенат США проголосував за пакетний законопроєкт, який передбачає $61 млрд допомоги для України.