Ейфорія у “ждунів” пройшла – Барабаш розповів про ситуацію в Авдіївці

Головна Сторінка » Ейфорія у “ждунів” пройшла – Барабаш розповів про ситуацію в Авдіївці

В окупованій російськими військами Авдіївці Донецької області залишилось близько 700 людей.

Вони чекали приходу росіян, але ейфорія після захоплення міста у них пройшла. Начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш сказав про це в ефірі “Еспресо”.

“В Авдіївці залишилось близько 700 людей. Ситуація непроста, тривають постійні перевірки. Вже пройшла ейфорія у більшості людей, які там залишилися, і які дійсно чекали росіян. Навіть ті люди, яким було байдуже вже кажуть, що при Україні було набагато краще. Тому що немає жодних ознак демократії чи того, що до них прийшли “визволителі”, – сказав він.

Ситуація у місті відрізняється від пропагандистських роликів. Окупанти виганяють жителів з будинків, відбувається мародерство, розкрадають коксохімічний завод.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни в Авдіївці пустили на метал устаткування коксохімічного заводу

“Тобто більшість людей зрозуміли, що не того чекали”, – наголосив Барабаш.

Влада та волонтери пояснювали “ждунам” на прикладах Сєверодонецька, Маріуполя, Бахмута, що нічого хорошого після окупації не буде. Але ті не вірили.

“Наразі все це вони проходять самі”, – підсумував глава Авдіївської МВА.

Усі підрозділи Сил оборони України, які були під загрозою блокування в Авдіївці, вивели на більш вигідні оборонні позиції, повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Військові виконують бойові завдання і стоять на заваді подальшому просуванню ворога.