Ексгравець “Динамо” пророкує Україні долю колишньої Югославії

Головна Сторінка » Ексгравець “Динамо” пророкує Україні долю колишньої Югославії

Мілош Нінкович переживає за своїх друзів і колишніх одноклубників в Україні на тлі агресії Російської Федерації.

Як розповів ексгравець “Динамо” виданню The Sydney Morning Herald, Україну може спіткати доля Югославії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Всім міранчук” – дружина Малиновського потрапила у скандал на тлі агресії Росії

“Я був в Україні дев’ять років, там народилася моя старша дочка. Я знайшов багато друзів там.

Мені дуже сумно. Я не хочу про це говорити, але здається, що Україна переживе те, що пройшла колишня Югославія. А це останнє, чого я хочу.

У мене багато друзів у “Динамо”. Вони всі налякані. Я розумію це, тому що був у подібній ситуації, коли був у Сербії. Я це дуже добре розумію”, – сказав Нінкович.

37-річний Нінкович виступав за “Динамо” з 2004 по 2013 рік. За часів роботи Юрія Сьоміна був одним із лідерів команди.

Також виступав за французький “Евіан” і сербську “Црвену Звезду”. Наразі виступає за австралійський “Сідней”. Зіграв 28 матчів за збірну Сербії.