Експерти попередили, що мийка високого тиску може пошкодити авто: як правильно мити машину

Головна Сторінка » Експерти попередили, що мийка високого тиску може пошкодити авто: як правильно мити машину

Мийка автомобіля водою під тиском може зробити цей процес трохи простішим.

Однак цей інструмент може завдати автомобілю більше шкоди, ніж користі. Про це пише Dailystar.

Команда супер-прибиральників виявила, що мийка високого тиску виштовхує воду, як “крихітні молоточки”, які можуть зруйнувати лакофарбове покриття вашого автомобіля.

“Мийка високого тиску – це ідеальний спосіб забезпечити професійний рівень прибирання у вашому домі, з легкістю видаляючи бруд з вашого автомобіля, але вона також може пошкодити лакофарбове покриття, якщо ви не використовуєте її належним чином”, – попереджають фахівці з Simoniz.

Вони зазначають, що мийка високого тиску використовує електродвигун і водяний насос, щоб проштовхувати воду через шланг під неймовірно високим тиском.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як провести процедуру чорніння шин на авто за допомогою одного дешевого засобу

“Мийки високого тиску, призначені для домашнього використання, зазвичай видувають від 300 до 500 літрів води щохвилини. Кожна крапля води, що потрапляє на поверхню, наче крихітний молоточок, відколює бруд. Це чудовий засіб для видалення бруду з внутрішніх двориків, барбекю або автомобілів”, – вказують експерти.

Хоча “крихітні водяні молоти” чудово справляються зі змиванням бруду, вони можуть пошкодити лакофарбове покриття під ним.І хоча експерти вважають, що пошкоджене лакофарбове покриття – це не “кінець світу”, воно може виглядати естетично неприємним і дорого коштувати, особливо якщо його залишити іржавіти.

Як можна мити автомобіль під тиском, не пошкодивши лакофарбове покриття

Щоб захистити лакофарбове покриття вашого автомобіля, ви повинні використовувати струмінь мийки під невеликим кутом, поступово збільшуючи тиск і дотримуючись відстані не менше 30 см.

“Також варто використовувати мийку низького тиску, щоб змити пухкий бруд з лакофарбового покриття перед використанням мийки високого тиску”, – резюмують експерти.

Після заміни оливи у двигуні може з’явитися неприємний стукіт.

Автомеханіки назвали п’ять причин, чому це відбувається.