fbpx

Елізабет Тейлор відбила чоловіка у Марлен Дітріх

Головна Сторінка » Елізабет Тейлор відбила чоловіка у Марлен Дітріх

21 лютого 1952 року англо-американська актриса Елізабет Тейлор вийшла заміж за англійського актора Майкла Вайлдінга. Це був другий шлюб актриси. Всього Тейлор була одружена 8 разів.

Елізабет Тейлор познайомилася з Майклом Вайлдінгом в Лондоні, де вона знімалася у фільмі “Айвенго”. Ця зустріч в Англії була не першою: ще під час зйомок фільму “Конспіратор” в 1949-му Елізабет вже “западала” на Майкла. Але тоді Вайлдінг не звернув на неї особливої уваги. Але в цей раз стосунки пари зав’язалися стрімко: Майкл із ввічливості запропонував Ліз і її подружці Пеггі свої послуги в якості лондонського ресторанного гіда. Перший похід в один з ресторанчиків привів до того, що Майкл і Елізабет вже більше не розлучалися вечорами, гуляли лондонськими вуличками, грілися у кав’ярнях, вечеряли в цікавих, колоритних місцях.

“Місяця через півтора Елізабет заявила, що не мислить без нього своє життя”, – каже журналістка і біограф Кітті Келлі. – “Майкл Вайлдінг був одружений, але жив з дружиною окремо. Елізабет благала його подати на розлучення і одружитися з нею. Упевнена в тому, що Вайлдінг відповість згодою, вона купила собі каблучку з величезним сапфіром, стала носити його на лівій руці і оголосила всьому світу, що заручена зі знаменитим англійським актором. “Я нарешті зробила йому пропозицію, – зізналася вона. – Він уособлює собою все те, що захоплює мене в чоловікові. Таких, як він, я ще не зустрічала. Ми вже зізналися один одному, що давно любимо один одного. Але він сказав, що я занадто молода і, можливо, ще передумаю. Коли я стала заперечувати, Майкл сказав, що нам слід почекати”.

До появи Елізабет Майкл Вайлдінг зустрічався з актрисою Марлен Дітріх, був її багаторічним, відданим шанувальником, він супроводжував її навіть в салон краси. Але Марлен не потрібен був чоловік, до того ж увага Майкла набридла їй. Тейлор ж поставила собі за мету – неодмінно вийти заміж за аристократичного Вайлдінга, який завзято пручався шлюбних уз. 19-річна Тейлор обіцяла народити Майклу дітей, тоді як 47-річна Марлен на це вже була не здатна.

Кажуть, Марлен Дітріх обурювалася: “Що таке є в неї, чого немає в мене?”

“Майкл Вайлдінг виглядав надійною стіною, за якою так хотілося сховатися”, – згадувала Елізабет Тейлор. – “Спокійний, м’який, інтелігентний, на двадцять років старше, тому здавався татком, чим не батько майбутнім дітям? Проблема тільки в його дружині і ще більше його коханки – самої Марлен Дітріх! Зараз я можу зізнатися, що це стало важливим аргументом за атаку на Майкла. Відбити коханця у Марлен Дітріх! І нехай мене називають розлучницею!”

Майкл все більше заплутувався у своїх відносинах: не хотів сваритися з дружиною, розлучатися з Марлен Дітріх.

“Я нічого не робила, просто набридли нерішучі метання Майкла”, – говорила Тейлор. – “Для нього я була виходом із заплутаної ситуації. У відповідь на моє запитання: “Милий, ти одружишся зі мною? ” він промимрив щось незрозуміле, що при бажанні цілком можна прийняти за згоду або обіцянку”.

“Ну що я можу поробити, якщо ця красуня вчепилася в мене, як кішка, усіма своїми кіхтиками”, – виправдовувався Вайлдінг.

Мати Елізабет, Сара Тейлор була незадоволена вибором дочки. Вайлдінг був бідний. Сара вирішила зосередити всю свою увагу на його аристократичному походженні.

Сам Вайлдінг ніколи не приховував, що його найбільшою мрією в житті було “стати багатим і якомога менше працювати, щоб не виснажувати себе роботою”. Лінивий від природи, він радів грошам, які давала йому акторська професія, проте театральна кар’єра не була для нього сенсом життя.

19-річна Елізабет і 39-річний Майкл одружилися 21 лютого 1952 року. Тейлор вирішила святкувати весілля в готелі Bel Air, в якому відзначали і її перше заміжжя. Цього разу все було набагато простіше. Ліз одягла скромне плаття з жакетом, відмовилася від фати і прикрасила зачіску квітами.

Цей шлюб був щасливим і спокійним. Хоча через роки Вайлдінг зізнавався, що коли Ліз намагалася влаштувати йому сцену, він мовчки дозволяв їй випустити пар.

“Я просто говорив їй: “Так, моя люба”, або: ” Зрозуміло, моя дорогоцінна”, “Добре, мила”, – однак це не мало на неї ніякого впливу. Вона розпалювалася ще більше”.

Тейлор багато працювала і в перервах між зйомками народила Майклу двох синів – Майкла і Крістофера. Але через п’ять років рутина і тихе сімейне щастя набридли Елізабет, в січні 1957 року вона розлучилася з Майклом.

У Тейлор було сім чоловіків, але весіль в її житті було вісім: двічі вона вийшла заміж і двічі розлучилася з голлівудським актором Річардом Бертоном. На думку багатьох, саме він – одночасно її п’ятий і шостий чоловік – був коханням всього її життя. Сама актриса називала його швидше своєї “спорідненою душею” (як і Майка Тодда – єдиного її чоловіка, який не розлучився з Тейлор, а загинув в автокатастрофі).

Generated by Feedzy