Еммі Вотсон – 34: як змінилась акторка з часів “Гаррі Поттера”

Головна Сторінка » Еммі Вотсон – 34: як змінилась акторка з часів “Гаррі Поттера”

Британська акторка, модель і активістка Емма Вотсон відзначає 34-річчя. Вона стала відомою роллю Герміони Ґрейнджер у фільмах про Гаррі Поттера.

Gazeta.ua пропонує переглянути, як змінилась жінка з часів зйомок бестселера.

Народилася майбутня зірка в Парижі в сім’ї адвокатів. Її назвали на честь знайомої родини. У п’ять років родина Емми переїхала з Парижа до Англії, до графства Оксфордшир. Батьки розлучилися і Вотсон стала жити з матір’ю та молодшим братом Алексом. Уже в шість років вона вирішила, що стане акторкою.

У школі дівчинка відвідувала драмгурток, а коли їй виповнилося дев’ять – керівник запропонував їй взяти участь у кастингу на роль Герміони у фільмі “Гаррі Поттер і філософський камінь”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська військова, яка втратила ногу, стала обличчям колекції Андре Тана

Фільми про Гаррі Поттера принесли жінці більше ніж $18 млн. Вона розуміла, що цих грошей вистачить для того, щоб ніколи не працювати. Але Вотсон не покинула школу заради зйомок.

Крім акторства Емма спробувала себе в модельній кар’єрі. Кутюр’є Карл Лагерфельд назвав Вотсон “справжньою англійською трояндою”, образ якої давно викинутий в архіви британських журналів.

У 2014 році зірку нагородили премією British Fashion Awards у номінації “Кращий британський стиль”. У змаганнях брали участь Девід Бекхем, Амаль Клуні, Кейт Мосс і Кіра Найтлі.

Американська співачка 65-річна Мадонна відвідала художню виставку сина Рокко від британського режисера Гая Річі. Зіркова родина позувала на тлі робіт хлопця.