Енн Хетевей у прозорому ліфі та латексі знялась для обкладинки глянцю

Головна Сторінка » Енн Хетевей у прозорому ліфі та латексі знялась для обкладинки глянцю

Американська акторка Енн Хетевей знялась для обкладинки видання Vanity Fair.

Знаменитість приміряла відверті образи. Позувала в прозорій білизні, шкіряному ліфі та латексному боді. Крім цього Хетевей постала перед камерою у піджаку та спідниці з бахромою, яка майже не прикривала її сідниці.

В інтерв’ю зірка пригадала початок своєї кар’єри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кім Кардаш’ян розійшлась із молодшим на 12 років футболістом – ЗМІ

“Всі поради, які мені давали були спрямовані на мій захист. Мені казали: “Всі довкола небезпечні і всі намагатимуться від тебе щось отримати”. Люди ще тоді радили мені одягти “броню” і тримати дистанцію, мати, скажімо, двох різних себе. Мені такий спосіб здається надзвичайно заплутаним. Тому я так і не роблю. Я не маю “броні” на собі. Ми живемо у такому брутальному, іронічному, постмодерніському моменті, коли кожен вважає, що якщо ти щирий, то в тобі багато лайна”, – поділилась акторка.

Додала, що найскладнішим для неї був 2015-й рік. Тоді вона пережила викидень.

“То був перший раз, коли (робота – Gazeta.ua) не допомогла (пережити – Gazeta.ua). Я грала в п’єсі, в якій мені треба було народжувати дитину на сцені. Кожного разу”, – пригадала Енн.

Австралійська акторка Ніколь Кідман знялась для обкладинки американського Elle. Перед камерою зірка постала у відвертих образах. Одягла чорний жакет і панчохи в тон. Вона зібрала волосся у низький пучок і зробила яскравий макіяж.