fbpx

Facebook не ставить прибуток вище безпеки користувачів – Цукерберг

Головна Сторінка » Facebook не ставить прибуток вище безпеки користувачів – Цукерберг

Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заперечив звинувачення в тому, що компанія ставить прибуток вище безпеки користувачів.

Він вказав на оновлення, які сприяють безпеці.

“В основі цих звинувачень лежить ідея про те, що ми ставимо прибуток вище безпеки та благополуччя. Це просто неправда. Наприклад, один крок, який був поставлений під сумнів, це коли ми запровадили зміну значущих соціальних взаємодій в стрічку новин. Ця зміна показала менше вірусних відео і більше контенту від друзів і сім’ї – що ми й зробили, знаючи, що це буде означати, що люди будуть проводити менше часу на Facebook, але дослідження показало, що це правильно для благополуччя людей”, – написав Цукерберг у Facebook

Раніше колишня співробітниця Facebook Френсіс Хоген розповіла на слуханнях в Сенаті про роботу соцмережі. Заявила, що керівництво Facebook під час прийняття рішень ставить прибутки вище безпеки користувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слідом за соцмережами по всьому світу “впали” й інші сервіси

“Були конфлікти інтересів між тим, що було добре для суспільства, і тим, що було добре для Facebook”, – сказала вона.

Засновник Facebook Марк Цукерберг перепросив у користувачів за збій у роботі соцмереж і месенджерів. Проте не пояснив причину. “Facebook, Instagram, WhatsApp і Messenger тепер знову в мережі. Просимо вибачення за сьогоднішній збій. Я знаю, наскільки ви покладаєтеся на наші послуги, щоб залишатися на зв’язку із близькими людьми”, – написав він у Facebook.