“Фахівці займаються цим”: у Повітряних силах зробили заяву про знищення Кримського мосту

Головна Сторінка » “Фахівці займаються цим”: у Повітряних силах зробили заяву про знищення Кримського мосту

Знищення Кримського мосту вимагає багато ракет, бо міст великий.

Однак наші фахівці займаються цим питанням. Про це в інтерв’ю NV повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш.

“Фахівці займаються в цьому напрямку, вони дуже довго аналізували цей міст. Ми бачили вже досить ефективні удари по ньому, коли вибухи руйнували дорожнє полотно. Вони знають, куди бити, але потрібен час і момент”, – зазначив він.

Речник наголосив, що Кримський міст зараз – найзахищеніший об’єкт мало не в цілому світі.

“Туди кинуті бригади ППО, він дуже ретельно охороняється. Коли з’являється якась загроза, росіяни роблять якісь задимлення, намагаються маскувати. Дуже переживають, бо розуміють – загроза є”, – сказав речник.

Євлаш нагадав слова очільника СБУ Василя Малюка, який сказав що ця конструкція явно там зайва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генштаб доповів про ситуацію на фронті станом на вечір 7 травня: ключове зі зведення

“Ну, подивимось. Це б послабило їхні спроможності в Криму. Не так активно вони б змогли постачати різного типу обладнання в Крим. Це серйозно позначилось би в тому числі іміджево, бо маємо розуміти: цей міст став символом тріумфу Росії”, – зазначив речник Повітряних сил.

Він додав, що його знищення буде психологічно виглядати “як ляпас”.

“Компонент, який позитивно вплине на наших людей і дуже негативно – на політичне керівництво РФ і деморалізуюче на ворогів загалом”, – наголосив речник.

За його словами, Крим – це велика мілітаризована база. За той час, поки в них були можливості, вони постягували туди багато комплексів С-300, С-400.

“Також “Контейнер”, це така автоматизована система управління, яка дозволяє одночасно керувати станціями ППО різних типів, як-от: С-300, С-400 та інші модифікації. Цю станцію нещодавно нам вдалось вразити. І це такий великий стрибок, бо таких станцій небагато і виготовити її зараз, коли є обмеження і санкції, їм дуже складно буде”, – підкреслив Євлаш.

РФ припинила використання Кримського мосту для забезпечення військових потреб у війні з Україною.

Окупанти використовують сухопутні маршрутів у східній частині анексованого Криму для забезпечення своїх військових операцій на лінії фронту, повідомляє The Independent з посиланням на супутникові знімки.

Зображення показують відсутність руху транспорту на мосту. Лише один вантажний потяг був помічений на мосту за 3 місяці, перевозячи пальне. Протягом березня та квітня на мосту не було жодного руху військових транспортних засобів.