Фактично побудували новий: у Києві завершили ремонт Дегтярівського шляхопроводу – фото

Головна Сторінка » Фактично побудували новий: у Києві завершили ремонт Дегтярівського шляхопроводу – фото

У Києві на Дегтярівському шляхопроводі завершили ремонтні роботи.

Про це у вівторок повідомили мер Києва Віталій Кличко та офіційний портал Києва.

“Об’єкт збудували у 1963 році. І з тих пір його капітально не ремонтували. Реконструкцію шляхопроводу розпочали у червні минулого року. Мостовики розібрали всі конструкції споруди та замінили на нові з покращеними характеристиками. Фактично побудували новий шляхопровід”, – заявив Кличко.

Відремонтований шляхопровід на метр вищий від свого попередника, що дає змогу проїзду великогабаритного транспорту, сказав мер.

Ширина споруди збільшилася із 28 до 37 м.

“Довжина основного проїзду становить 544 метри. На сьогодні – це сучасна розв’язка, яка відповідає всім європейським стандартам”, – заявив Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Балерина на мільярд і родичі-підрядники: журналісти випустили другу серію розслідування про директора Київського метрополітену

Зберегли трамвайну лінію, яка проходить уздовж вулиці Дегтярівської, розповів мер.

“Зробили все, аби нова споруда та зупинки відповідали критеріям безбар’єрності. Змонтували перильну огорожу, встановили антипаркувальні стовпчики. Здійснили роботи з озеленення та благоустрою території. Влаштували тротуари з велодоріжкою”, – сказав міський голова.

Торік у вересні на об’єкті будівництва шляхопроводу по вулицях Дегтярівській і Довженка стався обвал мостових балок та їх падіння на проїжджу частину. Міст закривали на ремонт.

Після цього Кличко заявив, що компанія, яка виробляла балки для мостового переходу, має гарну репутацію.

Восени правоохоронці прийшли з обшуками до департаменту Київської міської державної адміністрації, комунального підприємства “Київавтодор” і до підрядників.