fbpx

“Фармак” увійшов до списку 10 найкращих роботодавців України

Головна Сторінка » “Фармак” увійшов до списку 10 найкращих роботодавців України

Авторитетне журі журналу “ТОП-100. Рейтинги найбільших” визначило найкращих роботодавців та HR-директорів України. Компанія “Фармак” отримала перемогу відразу у двох номінаціях: “Кращий роботодавець” та “Кращий HR-директор”.

Для складання рейтингу “Кращий роботодавець” журі оцінювало рівень заробітної плати працівників, впровадження компанією політик розвитку й інклюзії, можливості кар’єрного зростання, репутацію компанії та лояльність спільноти до бренду. Відтак обрали 100 найкращих компаній-роботодавців України, серед яких “Фармак” посів 6-у позицію рейтингу.

Також до 30 найкращих HR-директорів України увійшла директорка з персоналу “Фармак” Вікторія Кондрашихіна. Журі оцінювало авторитет керівників, їхній вплив на формування корпоративної культури, організовані проєкти і стратегії формування бренду роботодавця, застосування HR-технологій у компанії.

“Згідно з філософією “Фармак”, люди це найцінніший капітал компанії, а участь у рейтингу це можливість отримати об’єктивну оцінку нашої діяльності. Для “Фармак” важливо бути визнаним зразковим роботодавцем, це свідчить, що компанія на правильному шляху. Ми постійно піклуємося про те, щоб кожен працівник почувався комфортно і мав змогу розвиватися у своїй галузі. Тому забезпечуємо найкращі умови для наших працівників і вдячні кожному, хто вибрав роботу з нами”, зазначив Володимир Костюк, виконавчий директор “Фармак”.

АТ “Фармак” національний виробник лікарських засобів. Завдяки високій якості продукції та інноваційним підходам у виробництві й управлінні компанія щороку посідає перші позиції у всеукраїнських рейтингах. Цього року компанія ввійшла до списку 10 найкращих роботодавців за версією журналу “Forbes Ukraine” і перемогла в рейтингу 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів за версією STUD-POINT.