fbpx

Фейки і маніпуляції: викрили нову брехню РФ щодо України

Головна Сторінка » Фейки і маніпуляції: викрили нову брехню РФ щодо України

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 23 лютого.

Російські засоби масового інформування поширили чергову дезінформацію з посиланням на прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, повідомила у четвер пресслужба ЦПД в Telegram.

“Європа втратила свою незалежність та військову міць через конфлікт в Україні”, цитують Орбана росЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захарова з Небензею розродилися новими брехнями про війну й Україну

Маніпуляцію поширив також керівник делегації РФ на переговорах у Відні з питань військової безпеки Костянтин Гаврилов:

“Постачання зброї київському режиму не наблизить мир, але гарантовано знекровить Україну. Громадян цієї держави насильно тягнуть на фронт, вони змушені проливати кров за інтереси Заходу в геополітичному протистоянні з Росією”.

Заступник глави МЗС РФ Михайло Глузін заявив, що Росія нібито готова йти політико-дипломатичним шляхом для досягнення цілей так званої спеціальної військової операції в Україні. Це маніпуляція, попереджає РНБО.

“Переговори щодо України можуть відбутися, якщо країни Заходу та влада у Києві складуть зброю та припинять обстріли російських міст”, заявив він.

Міністр закордонних справ Словаччини Растислав Качер обматюкав прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана і назвав його “колабораціоністом” президента РФ Володимира Путіна.

Словацький міністр написав, що нещодавно Орбан говорив про те, що війна Росії проти України ‒ це “лише воєнний конфлікт між двома слов’янськими державами”.

Generated by Feedzy