fbpx

Ferrexpo очолила рейтинг компаній, дружніх до родин

Головна Сторінка » Ferrexpo очолила рейтинг компаній, дружніх до родин

Компанія Ferrexpo увійшла до четвірки найкращих компаній, дружніх до родин в Україні. Та очолила рейтинг у гірничо-металургійному секторі.

Офіційна презентація результатів дослідження та оголошення переможців відбулося 23 жовтня. Опитування проводив центр “Розвитку Корпоративної Соціальної Відповідальності” на замовлення Фонду Народонаселення ООН в Україні UNFPA. В опитуванні взяли участь 50 компаній із 16 секторів економіки.

Підприємства групи Ferrexpo – Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат, Єристівський ГЗК, Біланівський ГЗК – реалізовують політику, спрямовану на підтримку працівників і працівниць із сім’ями. У компанії використовують світові практики, щоб створити найкращі передумови для задоволення потреб людей у компанії.

Для балансу роботи й особистого життя на рівні корпоративної культури підтримують взаємну повагу до особистого часу людини. Тому не заведено турбувати колегу після закінчення робочого дня, у вихідні або під час відпустки, за винятком екстренних виробничих ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ferrexpo перемогла в премії HR Pro Awards 2021

Уже третій рік поспіль діє програма добробуту працівників, проводять навчальні вебінари про фізичне й ментальне здоров’я, фінансову грамотність. Постійно діє лінія психологічної підтримки, куди може звернутися кожен працівник.

Задля збереження та покращення фізичного здоров’я персоналу в компанії Ferrexpo діє розширена програма медичного страхування життя та здоров’я, проводиться медичне обстеження на власній медико-санітарній базі з новітнім обладнанням, надається можливість безплатного відвідування басейну, пільгові путівки на оздоровлення та заняття у спортивному комплексі.

Компанія Ferrexpo є лідером в Україні із впровадження принципів гендерної рівності та інклюзивності. Жінки компанії мають можливість для максимальної самореалізації вдома й на роботі. Понад 160 жінок навчаються у школі жіночого лідерства Fe_Munity. Для жінок у декреті можлива дистанційна робота або гнучкий графік. Є програма “Чоловічий декрет”. Це для пар, які працюють на підприємстві, і заробітна плата чоловіка вища. Тоді дружина отримуватиме компенсацію, доки чоловік у декреті.

У Ferrexpo діє ряд пільг згідно з умовами колективного договору, окрім того, що закріплено законодавством. Наприклад, матеріальна виплата у зв’язку з укладанням шлюбу, батькам першокласників, новорічні подарунки й пільгові путівки на оздоровлення для дітей, фінансова допомога працівникам у важких життєвих обставинах.

“Доброзичливе ставлення до сім’ї з боку роботодавця позитивно позначається на продуктивності праці. Ми розуміємо, що комфортні умови праці для працівників із сімейними обов’язками сприяють підвищенню лояльності до роботодавця. А добробут працівників позитивно впливає на ефективність нашої компанії загалом”, – каже директорка з управління персоналом і побуту “Полтавського ГЗК” Анна Адом.

Ferrexpo – швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво й експорт високоякісних залізорудних окатків, які використовуються у виробництві сталі.

Ferrexpo є найбільшим виробником і експортером окатків серед країн колишнього СРСР.

2020 року компанія виробила 11,2 млн т залізорудних окатків. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В’єтнаму, США. Акції Ferrexpo котируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO.