fbpx

Фіналістка “Холостяка” зустрічається з американським мільйонером

Головна Сторінка » Фіналістка “Холостяка” зустрічається з американським мільйонером

Фіналістка романтичного реаліті “Холостяк-12” Саша Мудра зустрічається з американцем Метью.

Вони познайомилися в Києві, де Метью мешкав і створював IT-компанію. Про це Мудра розповіла в інтерв’ю Аліні Доротюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про секс та розставання: “холостяк” Топольський розкрив подробиці стосунків з Лозовицькою

З початком повномасштабного вторгнення чоловік поїхав з України і пізніше допоміг виїхати Саші. Зараз дівчина живе у Нью-Йорку. Її бойфренд знімає їй квартиру за вісім тисяч доларів на місяць.

Саша розповіла, що наразі не може з’їздити до рідних в Україну через документи. Однак виходити заміж за Метью, щоб отримати необхідні папірці, вона теж не хоче.

“У мене нема бажання виходити заміж лише заради документів і заради грошей теж. Мені треба, щоб людина була моя”, – пояснила модель.

Водночас Мудра поділилася, чи насправді кохає Метью, або ж просто вдячна йому за допомогу:

“Я не можу сказати ось так, що нема кохання. Є різниця між тим, коли ти кохаєш людину і коли ти кохаєш, як до тебе ця людина ставиться. Коли ти закохуєшся у ставлення його до тебе, коли він про тебе турбується. Те відчуття спокою та безпеки, яке він мені дає, в це неможливо не закохатися. А вже такі моменти, кохання… не знаю, мені просто вистачило драми, метеликів у животі в попередніх стосунках. Коли дивишся на людину і тебе трясе. Я зараз розумію, що це було не про здорові стосунки”, – пояснила Саша.

Американський бойфренд старший від дівчини на 15 років.

“Я міркую так, мені подобається інтелект. Так, гроші теж подобаються. Я працюю навіть з афірмаціями, в яких проговорюю, що люблю гроші, а гроші люблять мене. Вони приходять в моє життя, я в їхнє. В цьому нічого поганого нема. Гроші це енергія”, – додала Саша.

Саша Мудра стала фіналісткою 12 сезону шоу “Холостяк” з Алексом Топольським. Хоча у фіналі проекту він і не вручив їй обручку, потім все-таки зважився відновити з нею відносини.

Як зізнавався сам “Холостяк”, після проекту він постійно думав про Сашу – це була одна з причин, чому у нього не склалися стосунки з переможницею Катею Лозовицькою.

Однак Саша відмовила Алексу, через що він почав писати їй гидоту. У результаті вона його заблокувала.

Generated by Feedzy