Фотопастки у Чорнобильській зоні “спіймали” 20 рисей

Головна Сторінка » Фотопастки у Чорнобильській зоні “спіймали” 20 рисей

На території Чорнобильської зони науковці визначили 20 рисей звичайних за допомогою фотопасток. 11 із хижаків ідентифікували.

Усі кішки дорослі й мають неповторну плямисту шкіру, повідомив у Facebook Чорнобильський радіаційно-екологічний заповідник.

“Є відома приказка: леопард ніколи не змінює свої плями. Незмінний і неповторний візерунок плям на шкірі й в іншої представниці котячих рисі. Така особливість дає можливість ідентифікувати кожну тварину”, – ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фотопастка у Чорнобильській зоні зняла “водні процедури” звіра

Науковці прагнуть більш ґрунтовно персоніфікувати кожного рідкісного хижака з родини котячих, щоб захищати й стежити за ними. Для цього пропонують вигадати імена цим тваринам.

“Щотижня ми виставлятимемо по дві-три світлини рисей. Фантазуйте, придумуйте, імпровізуйте. Зустрічайте перших трьох (фото вище. – Gazeta.ua), поки безіменних”, – додали в заповіднику.

Згодом працівники заповідника обіцяють обрати серед запропонованих імен найкраще для кожної кішки.

Визначили переможця премії Комедійної фотографії дикої природи 2021. Ним став Кен Дженсен з Англії. На його світлині під назвою “Ой!” зображений самець мавпи, який сидить на тросі й вдає виразні емоції. Це фото та роботи інших фіналістів – за посиланням.