fbpx

Гарнізон “Маріуполь” виконав поставлене бойове завдання – Генштаб

Головна Сторінка » Гарнізон “Маріуполь” виконав поставлене бойове завдання – Генштаб

Гареізон “Маріуполь” виконав поставлене бойове завдання. Вищим військовим командуванням було віддано наказ командирам підрозділів, які перебувають на Азовсталі, зберегти життя особового складу.

Триває операція з порятунку заблокованих на території заводу захисників України, повідомили в Генштабі ЗСУ.

“Захисники Маріуполя – герої нашого часу. Вони назавжди в історії. Це окремий загін спеціального призначення “Азов”, 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, тероборона Маріуполя”, – йдеться у повідомленні.

Оборонці Азовсталі не дозволили російському противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп на інші напрямки. Це близько 20 тис. особового складу ворога.

Українські воїни тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС.

Завдяки оборонцям Маріуполя Україна отримала критично необхідний час на формування резервів, перегрупування сил, отримання допомоги від партнерів.

“Сковування основних сил противника навколо Маріуполя дало нам можливість підготувати та створити оборонні рубежі, на яких наші війська знаходяться і сьогодні та дають гідну відсіч агресору”, – говориться у заяві.

Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя оборонців Маріуполя, додали в Генштабі.

“Ми будемо боротися за вас на всіх фронтах так само віддано, як ви бороните державу”, – наголосили ві1йськові.