fbpx

Газпром створить свою військову компанію – розвідка

Головна Сторінка » Газпром створить свою військову компанію – розвідка

“Газпром нафта” створює власну приватну військову компанію.

Розпорядження підписав голова Уряду РФ Михайло Мішустін, передає Головне управління розвідки.

“Документ встановлює, що засновниками організації буде ПАТ “Газпром нафта” з розміром долі у статутному капіталі “організації” 70 відсотків та “приватна охоронна організація “Стаф-центр” з часткою 30 відсотків”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПВК “Вагнера” офіційно визнали злочинною організацією

Російський уряд при створенні організації посилається на закон “про безпеку об’єктів паливно-енергетичного комплексу”. Він дає підприємствам галузі право на заснування приватної охоронної організації.

Розмір частки такого підприємства у статутному капіталі новоствореної “організації” не може бути меншим ніж 50%.

“Таким чином у РФ продовжується “гонка озброєнь” серед основних політичних гравців, які активно створюють приватні армії за прикладом ПВК “Вагнер”, пишуть у розвідці.

Офіс генерального прокурора України оголосив підозру керівнику приватної військової компанії “Вагнера” Євгенію Пригожину. Звинувачують у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України

Відповідне повідомлення опубліковане в газеті “Урядовий кур’єр”, додавши повістку про виклик бізнесмена на допит до Офісу генпрокурора. Пригожин мав би з’явитися 13, 14 і 15 лютого цього року на допит як підозрюваний до начальника першого відділу управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням.

Generated by Feedzy