Генерал Павлюк попередив про критичну фазу війни у найближчі два місяці

Головна Сторінка » Генерал Павлюк попередив про критичну фазу війни у найближчі два місяці

Критична фаза війни настане у найближчі два місяці.

Але якщо Україна отримає достатньо зброї, то ситуація може обернутися проти росіян. Про це заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Павлюк в інтерв’ю британському виданню The Economist.

Оскільки американська допомога тільки почала надходити на лінію фронту, то російські генерали кидають “всю боєздатну техніку, яка у них є, щоб перевірити виснажені українські війська, які не мають достатнього постачання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російська армія захопила чотири прикордонні селища на Харківщині – журналіст

“Росія знає, що якщо ми отримаємо достатньо зброї протягом місяця-двох, ситуація може обернутися проти них”, – пояснив Павлюк.

За його словами, Україні терміново потрібна посилена протиповітряна оборона, і очікуване передання винищувачів F-16 на початку червня дасть “значний психологічний поштовх”.

Водночас, зауважує ЗМІ, залишається невизначеним, чи отримає Україна нові версії цих винищувачів, необхідні для протистояння російським бомбардувальникам: ті залишаються на відстані поза зоною дії української ППО, скидаючи на передові позиції Сил оборони керовані авіабомби (близько 130 на добу).

Російські окупанти здійснили спробу штурму на Вовчанському напрямку о 5 ранку 10 травня, повідомляло Міноборони України. У Харківську область спрямували резервні підрозділи Сил оборони, наразі “тривають бої різної інтенсивності”, ЗСУ утримують позиції, розповіли у міністерстві.

До цього глава Харківської ОВА Олег Синєгубов підтвердив посилення обстрілів Вовчанська та роботу російських ДРГ. Проте, за його словами, угрупування противника не становить загрози для Харкова.