fbpx

Генерал США порівняв путінську мобілізацію з діями Гітлера перед смертю

Головна Сторінка » Генерал США порівняв путінську мобілізацію з діями Гітлера перед смертю

Останні рішення російського президента Володимира Путіна нагадують дії нацистського диктатора Адольфа Гітлера перед смертю.

Гітлер в останні дні Третього Рейху намагався зібрати якнайбільше вояків. Про це сказав генерал у відставці, колишній командувач військами США в Європі Бен Ходжес в інтерв’ю Bild.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Частичная могилизация” мережі висміюють Путіна і мобілізацію в РФ

“Нинішня поведінка Путіна нагадує мені Гітлера, який в останні дні Третього Рейху муштрував хлопців і старців для Вермахту. Іронія долі: Путін робить те, що робили нацисти” звернув він увагу.

Генерал вважає, що без потужної артилерійської підтримки мобілізовані не вплинуть на бойові дії. Вони сидітимуть всю зиму у холодних мокрих окопах, поки Збройні сили України просуватимуться вперед.

Ходжес не виключає застосування ядерної зброї.

“Але ядерна зброя найбільш ефективна, коли не застосовується. З огляду на її стримуючий потенціал. Путін холодний, як лід, але не божевільний. Він добре знає, що тоді США повинні будуть повністю втягнутися у цю війну. Пентагон вже надав президенту Джо Байдену список варіантів на такий випадок” сказав генерал.

Він зазначив, що є ще російські генерали, які хотіли б мати майбутнє і після Путіна.

21 вересня президент РФ Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію. Призиватимуть росіян, які перебувають у запасі. Мобілізацію почнуть 21 вересня.

Російський міністр оборони Сергій Шойгу заявив, що “призвуть 300 тисяч резервістів”.

Вчора протести проти мобілізації відбулися у Москві, Санкт-Петербурзі і низці російських міст.