fbpx

Глава МВС Німеччини підтримала надання притулку дезертирам із РФ

Головна Сторінка » Глава МВС Німеччини підтримала надання притулку дезертирам із РФ

Німеччина готова приймати дезертирів з російської армії, яким “загрожують суворі репресії”.

Про це в коментарі виданню Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung заявила міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер. Вона наголосила, що російські дезертири, яким загрожують суворі репресії, повинні “як правило” отримати міжнародний захист у Німеччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Казахстан відмовився давати прихисток росіянам, які тікають від мобілізації

“Будь-хто, хто виступає проти російського режиму і тому перебуває “у великій небезпеці”, може подати заяву на притулок через політичні переслідування”, – зазначила вона.

За її словами, практика прийняття рішень Федерального відомства у справах міграції та біженців (BAMF) вже була відповідним чином скоригована.

Однак рішення про надання притулку приймається за оцінки кожного конкретного випадку, яка також включає перевірку безпеки.

“Німеччина місяцями приймала критиків російського режиму, яких переслідують і яким погрожують”, – додала Фезер.

Президент Росії Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію в Російській Федерації. Про це заявив у своєму зверненні до народу, яке транслювали 21 вересня федеральні канали.

Призову на військову службу підлягатимуть лише ті громадяни, які зараз перебувають у запасі. І насамперед ті, хто проходив службу в лавах збройних сил, має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід, сказав диктатор.

Указ про “посилення мобілізаційних заходів” вже підписаний. Діяти починає від 21 вересня.