Гол Яремчука не врятував “Бенфіку” від поразки у матчі проти “Порту”

Головна Сторінка » Гол Яремчука не врятував “Бенфіку” від поразки у матчі проти “Порту”

У матчі 16 туру чемпіонату Португалії “Бенфіка” в гостях програла “Порту” – 1:3.

Під кінець першого тайму господарі двічі забили у ворота “Бенфіки”.

Гості відповіли забитим м’ячем Романа Яремчука на початку другого тайму. Але боротьби не вийшло через вилучення в складі “Бенфіки” Алмейди. В середині другого тайму “Порту” забив третій гол.

Це був перший матч лісабонців після звільнення Жорже Жезуша. Команду на тимчасовій основі очолює Нельсон Вірісімо.

Яремчук у нинішньому сезоні провів 25 матчів у всіх турнірах за “Бенфіку”. Українець забивши сім голів та зробивши п’ять результативних передач.

Бенфіка посідає третє місце турнірної таблиці чемпіонату Португалії. 9 січня лісабонці зіграють проти “Пасуш де Феррейри”.