Голанд забив двічі в суперрезультативному матчі з “Баєром”

Головна Сторінка » Голанд забив двічі в суперрезультативному матчі з “Баєром”

У Леверкузені завершився матч 4-го туру Бундесліги. “Байєр” на стадіоні “Бай-Арена” приймав дортмундську “Боруссію”. Зустріч закінчилася перемогою гостей з рахунком 4:3.

На дев’ятій хвилині господарі відкрили рахунок завдяки зусиллям Флоріана Вірца. На 37-й хвилині Ерлінг Голанд зрівняв рахунок, а під кінець першого тайму Патрік Шик знову вивів “Байєр” вперед.

На початку другої половини зустрічі Юліан Брандт скористався передачею Голанда і знову зробив рахунок нічийним, однак лише через шість хвилин Мусса Діабі вразив ворота “джмелів” і зробив рахунок 3:2. На 71-й хвилині гості відігралися втретє. Гол забив Рафаел Геррейро. А на 75-й хвилині Голанд реалізував одинадцятиметровий і встановив остаточний рахунок в матчі – 4:3 на користь “Боруссії”.

Дортмундська “Боруссія” після чотирьох ігор має в своєму активі 9 набраних очок і посідає другу сходинку в турнірній таблиці. “Байєр” з сімома очками йде на п’ятому місці.