Головком ЗСУ: втрати росіян у вісім разів більші за наші

Головна Сторінка » Головком ЗСУ: втрати росіян у вісім разів більші за наші

Втрати російських окупаційних військ перевищують втрати Сил оборони України у сім-вісім разів.

Про це сказав Олександр Сирський в інтерв’ю німецькій телекомпанії ZDF перед призначенням його головнокомандувачем Збройних сил України.

“Для нас головна цінність – це життя нашого солдата, офіцера тих бойових підрозділів, які безпосередньо виконують бойові завдання”, – заявив генерал.

“Ми не можемо дозволити собі такого відношення, як роблять російські начальники, які проводять практику м’ясних штурмів. Я краще залишу якусь позицію, але не допущу загибелі всього особового складу”, – сказав Сирський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський окупант після прильотів на голову і промови Путіна захотів у “дурку” – перехоплена розмова

“Для них (росіян. – Gazeta.ua) цінність життя солдата дорівнює фактично нулю. Їхні втрати, особливо в загиблих, у сім-вісім разів за останніми даними перевищують наші втрати”, – сказав генерал.

За 719 днів втрати російських окупаційних військ в Україні становили 397 080 осіб. Українські воїни знищили 12004 бронемашин росіян, 6424 танка, 332 літака, 325 гелікоптерів, 24 кораблів і катерів і підводний човен окупантів.

Протягом цієї доби Сили оборони України відбили атаки росіян на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському і Запорізькому напрямках, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.