Головні новини дня: перемога Ліз Трасс та успіхи на фронті

Home Новини звідусіль Головні новини дня: перемога Ліз Трасс та успіхи на фронті

Gazeta.ua нагадує головні новини понеділка, 5 вересня.

Новою прем’єр-міністеркою Великої Британії стане Ліз Трасс. До цього вона була міністеркою МЗС. Ще у квітні Трасс закликала країни Заходу подвоїти підтримку Києва. І надати Україні обіцяне важке озброєння, зокрема танки й літаки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Генштабі розповіли про успіхи на фронті: убили десятки окупантів

Збройні сили України відбили наступ російських окупантів у районах населених пунктів Білогорівка, Григорівка, Покровське, Бахмутське, Лозове, Спартак, Соледар, Зайцеве й Семигір’я. На Краматорському напрямку мали тактичний успіх і вибили ворога з раніше зайнятих ним позицій.

У тимчасово окупованому Маріуполі в Донецькій області пролунав потужний вибух. Гучний вибух пролунав близько 17:50. Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко. “Наш спротив м’яко натякає на підготування до Маріупольської “бавовни”. А значить, сьогодні на нас чекають приємні новини з Маріуполя”, розповів він.

На Запорізькій атомній електростанції від’єднали від мережі енергоблок № 6. Це відбулося внаслідок пожежі, яка сталася через російські обстріли. Ремонт зараз неможливий, бо навколо станції тривають бойові дії.