Головні новини дня: зміна ситуації на фронті, новий тренер збірної України

Головна Сторінка » Головні новини дня: зміна ситуації на фронті, новий тренер збірної України

Gazeta.ua нагадує головні новини суботи, 3 червня.

У захопленому Мелітополі чули п’ять гучних вибухів. На півночі від міста піднявся густий чорний дим, повідомив міський голова Іван Федоров. “Бавовна” була у у Бердянську.

Правоохоронці, рятувальники та представники місцевої влади перевірили понад 4 800 укриттів. З них зачиненими виявилися 252, а непридатними до використання ‒ 893 об’єкти цивільного захисту. Такі перевірки триватимуть і надалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Займалась дзюдо, здобувала нагороди що відомо про дитину, яка загинула перед зачиненим сховищем

Ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на сході з метою вийти на кордони Донецької та Луганської областей. Втім, окупантам не вдається просуватись через потужний опір наших Сил оборони. Ситуація несуттєво, але дещо змінюється, повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

У Туреччині відбулась церемонія інавгурації переобраного президента Реджепа Таїпа Ердогана. Він поклявся “з честю і гідністю стояти на варті державності та незалежності країни” та “захищати і звеличувати славу і честь Турецької Республіки”. Президентство Ердогана триватиме до 2028 року.

Тренер “Аль-Айна” Сергій Ребров підтвердив, що очолить збірну України з футболу. Фахівець заявив, що зараз тривають переговори про те, як достроково припинити контракт з нинішнім клубом, який діє до 30 червня.