fbpx

Google примусово запровадить подвійну перевірку для входу в акаунти

Головна Сторінка » Google примусово запровадить подвійну перевірку для входу в акаунти

Компанія Google планує усталено запровадити двофакторну аутентифікацію задля посилення безпеки облікових записів 150 млн користувачів.

Разом із мільйонами користувачів Google на двоетапну перевірку входу в акаунт до кінця року переведуть понад 2 млн авторів YouTub-контенту, ідеться в блозі компанії.

“2SV – це основне правило безпеки для Google. У користувачів з’явиться запит, який вимагатиме натискання на мобільному пристрої”, – повідомили в компанії.

Користувачі також зможуть використовувати для авторизації апаратні ключі безпеки. Google щороку випускає їх понад 10 тис.

Лише 10% активних облікових записів використовують двофакторну аутентифікацію. Ще одним надійним інструментом безпеки облікових записів є диспетчер паролів. Розробники планують додати можливість генерації надійних паролів для інших додатків, а також функцію перегляду списку збережених паролів у меню програми Google.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На тлі глобального збою соцмереж Telegram встановили 70 млн користувачів

4 й 5 жовтня в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram стався глобальний збій. Проблеми в роботі були й у месенджера WhatsApp і багатьох інших сервісів. Збій спричинило видалення записів DNS, які повідомляють, як знайти сторінки соцмереж в інтернеті. У понеділок їх видалили з таблиць глобальної маршрутизації, а через кілька годин сталася помилка в конфігурації.