Горбунов відмовився від 33 мільйонів на скандальний серіал

Головна Сторінка » Горбунов відмовився від 33 мільйонів на скандальний серіал

Ведучий телеканалу “1+1” Юрій Горбунов відмовився від 33 млн 600 тис. грн із державного бюджету на комедійний серіал “СМТ Інгулець” після суспільного обурення.

Заяву Горбунов опублікував в Instagram.

“З огляду на суспільну дискусію останніх днів, яка розгорнулася, ми з командою вирішили відмовитися від державного фінансування виробництва серіалу під робочою назвою “СМТ Інгулець”, заявив Горбунов.

Водночас він заявив, що “не відмовляється” від свого проєкту. Сказав, що “у нього вірить”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільнення Ткаченка: у парламенті повідомили нові подробиці

“Ми будемо шукати інші шляхи для фінансування”, заявив Горбунов.

“І коли він вийде, ви самі все побачите і оціните. Ви побачите, що у серіалі немає ніякого Поворознюка. Це кіно про наших сучасників”, сказав телеведучий.

Горбунов подякував всім, хто його підтримав і хто критикує.

“Я точно знаю, що це все на краще. Я точно знаю, що ми всі переможемо”, сказав телеведучий.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Продюсер.Телеведучий 1+1 (@gorbunovyuriy)

Фірма Горбунова “Прототип Продакшн” стала переможцем конкурсу, яке провело державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України”. Користувачі соціальних мереж критично відреагували на виділення понад 33 млн грн на серіал фірмі телеведучого. В описі одного з героїв серіалу явно проглядається постать президента ФК “Інгулець” Олександра Поворознюка, прокоментували.

“Мультимедійна платформа іномовлення України”, до якого належать телеканали “Дім” і UATV, уклало угоду про створення серіалу у жанрі новорічної комедії під робочою назвою “Санаторій “Незабудка” за 10 млн грн. Другу різдвяну комедію за 4 млн грн зніматиме фірма продюсерки, яка раніше робила російські серіали.