fbpx

Гороскоп на 12 січня: чому цього дня варто довіряти снам і не можна виносити сміття

Головна Сторінка » Гороскоп на 12 січня: чому цього дня варто довіряти снам і не можна виносити сміття

12 січня день значних матеріальних збитків. Не варто розпочинати будівництво. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“У середу випадково можете викинути з дому цінний для вас предмет, – говорить астрологиня. Виносити старі речі на смітник краще наприкінці тижня. Загостряться конфлікти поколінь. Старшим членам родини варто виявляти мудрість і вибачати дітей та онуків. В ніч на четвер непокоїтимуть тривожні сни. Неприємним передчуттям варто довіряти. Не робіть того, про що потім пошкодуєте. Прислухайтеся до інтуїції”.

Овен

Кризовий день. Одна за одною траплятимуться аварійні ситуації. Їх ліквідація потребуватиме чималих коштів. Не робіть ремонту. Пильнуйте за кермом.

Телець

Вам важко буде об’єктивно оцінити чесноти ваших партнерів. Почуття засліплюють розум. Не поспішайте зближуватися з новими знайомими.

Близнюки

Сусідські сварки впливатимуть і на ваше особисте життя. Не дозволяйте втягнути вас у чужий конфлікт. Навіть у ролі свідка.

Рак

Вашою щедрістю й безкорисливістю можуть скористатися інші. Думайте про свій завтрашній день. Не варто шкодити собі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для Скорпіона на 2022 рік: назвали найкращі місяці у році

Лев

Матеріальні проблеми стануть причиною зростання напруженості у домі. Не зривайтеся на претензії до близьких. Обдумайте варіанти виходу зі скрути.

Діва

День очікування. Не час займатися розподілом бюджетних коштів. Уникайте конфліктів з майнових питань. Вони призведуть до зайвих втрат.

Терези

Запропонуйте милим вечірню прогулянку. Цим ви приємно їх здивуєте. А заодно спокійно обговорите необхідні теми.

Скорпіон

Під вашою гарячою рукою може опинитися беззахисна близька людина. Не втрачайте контролю над собою. Не говоріть того, про що пошкодуєте.

Стрілець

Знадобиться ваше уміння мовчати і слухати. Поплакатися прийде не один. Залишайтеся милосердними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп для Терезів на 2022 рік: коли стане більше грошей

Козеріг

Кохані страждатимуть від дефіциту вашої уваги. Діловий успіх не повинен обернутися крахом близьких стосунків. Пам’ятайте про милих.

Водолій

Варто утриматися від різких висловлювань зранку. Тоді злагода не покине вашу родину протягом дня.

Риби

Додаткових внесків потребуватиме домашнє господарство. Вчасно проведіть поточний ремонт сантехніки. Запобігайте аварійній ситуації.

Протягом тижня з 10 по 16 січня важко буде повертатися до роботи після відпочинку. Це чудовий час для навчання.