fbpx

Гороскоп на 12 жовтня: назвали найпривабливіші знаки зодіаку

Головна Сторінка » Гороскоп на 12 жовтня: назвали найпривабливіші знаки зодіаку

12 жовтня найважчий день тижня. Доведеться постійно повертатися до вирішення одних і тих же питань. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Не слід укладати ділових угод, – говорить астрологиня. Проведення рекламних акцій бажано перенести. Люди критично ставитимуться до нової інформації. Підвищується рівень агресивності у людей і тварин. Намагайтеся не провокувати когось на конфлікти. Характер коханих змінити неможливо. Не допускайте повчального тону під час спілкування з ними. Помічайте їхні найкращі риси. Діви, Раки, Стрільці і Скорпіони будуть найпривабливішими. Їхня краса цього дня зачарує багатьох”.

Овен

День принесе немало збитків. Особливо якщо надто швидко приймати рішення щодо витрат. Не забувайте свої речі у транспорті. Перераховуйте гроші біля каси.

Телець

Тримайте запас грошей на непередбачені витрати. Обережно поводьтеся з технікою. Її ремонт принесе значні збитки.

Близнюки

Не беріть позичок. Відмовляйтеся від ризикованих фінансових операцій. Цей день може стати початком кризового періоду розвитку вашої економіки.

Рак

Не позичайте людям грошей. Не здавайте в оренду своєї нерухомості. Матимете надто багато клопоту. Прибуток не коштуватиме цього.

Лев

Грошей у кишені замало, але погоджуватися на нову посаду не слід. Економічної вигоди не буде. Вас не задовольнять і запропоновані умови роботи.

Діва

Пильнуйте під час проведення торговельних операцій. Вашою неуважністю можуть скористатися інші. Позбавтеся зайвих речей у домі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фінансовий гороскоп на жовтень: для кого цей місяць стане найприбутковішим

Терези

Помітних зрушень на краще не передбачається. Дозвольте справам текти по інерції. Збільшуються витрати на потреби дітей.

Скорпіон

Ви матимете непогані шанси вдало розмістити свій капітал. Мисліть стратегічно. Не зосереджуйте увагу на задоволенні сьогочасних потреб.

Стрілець

Проблем з фінансами не буде. Не затримуйте гроші у кишені. Вкладайте кошти в оновлення професійного обладнання. Не купляйте комп’ютерів.

Козеріг

Будьте послідовними. Не зраджуйте перевіреній часом економічній політиці. Добре налагоджений бізнес даватиме стабільні прибутки.

Водолій

Грошові перекази затримуватимуться. Через брак коштів деякі справи доведеться відкласти. Не беріть кредити під заставу. Трохи зачекайте.

Риби

Ряд проблем потребуватиме додаткових фінансових витрат. Гроші спливатимуть швидко. Розраховувати на допомогу з боку родичів не варто.

Тиждень з 11 по 17 жовтня розпочнеться з недомовок та образ. Астрологиня порадила, як стати успішним і досягти своєї цілі.