fbpx

Гороскоп на 30 грудня: що подарує передостанній день у році

Головна Сторінка » Гороскоп на 30 грудня: що подарує передостанній день у році

30 грудня причиною проблем у родині стануть загублені важливі речі. Годі висловлювати претензій на адресу всіх присутніх. Зберігайте спокій, скоро все налагодиться. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Ревнощі та заздрість будуть отруювати життя людей цього дня, – говорить астрологиня. Турбуватиме головний біль. Знижуйте фізичні навантаження. Цей день не годиться для створення нового. Чим би воно не було. Звільніть свої оселі від мотлоху. Так ви можете знайти давно втрачену цінну річ. Добрий час для систематизації колекцій та укладання каталогів. Вечірні години присвятіть плануванню життя на наступний місяць. Передостанній день у році зігріє приємними спогадами і подарує неймовірну романтику. Освідчуйтеся одне одному, пиші теплі повідомлення, засинайте в обіймах”.

Овен

Зірки сприятимуть здійсненню ваших фінансових планів. Зачекайте з оформленням спадку. Початок ремонтних робіт перенесіть на середину січня.

Тілець

Займіться переоснащенням житлового приміщення. Викиньте з дому старий мотлох. Придбання побутової техніки плануйте на вихідні.

Близнюки

Не варто дозволяти стороннім втручатися у ваші фінансові справи. Ставтеся критично до порад. Позичати людям гроші не слід.

Рак

Ніщо не стоятиме на перешкоді вашого фінансового успіху. Дійте сміливо. Зовнішні обставини сприятимуть збагаченню.

Лев

Більшість заробленого йтиме на погашення невідкладних рахунків. Не беріть на себе відповідальність за чужі гроші. Нестачу стягнуть з вас.

Діва

У ваших руках не буде великої суми. Працюйте на перспективу. Вірно спрямована фінансова політика незабаром принесе добрі доходи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 27 грудня – 2 січня: хто має серйозні шанси розбагатіти

Терези

Через недбалість партнерів по бізнесу ви позбавитеся додаткового прибутку. Намагайтеся не втрачати матеріальної незалежності.

Скорпіон

Нестача грошей примусить вас замислитися над доцільністю вашої фінансової політики. Наведіть лад у своїй бухгалтерії. Дбати про підвищення доходів не час.

Стрілець

Вдалим цей день не назвеш. Ще й існуватиме ризик придбати неякісний товар. При купівлі речей зважайте на їхню функціональність. Зовнішня привабливість може бути оманливою.

Козеріг

Непокоїтимуть обмеження у фінансах. Ця обставина сковуватиме ділову активність. Близькі підтримають вас.

Водолій

Навантаження на ваш гаманець зросте. Додаткового прибутку не очікується. Розрахуйте добре свої денні витрати.

Риби

Намагайтеся не допустити значних втрат. За дрібними не шкодуйте. Удача в фінансових питаннях у цей день не супроводжуватиме вас.

Астрологиня розповіла, що принесе 2022 рік українцям.