fbpx

Горизонтальні смужки додають об’єму й піжаму носити лише вдома: модні правила, яких варто позбутися

Головна Сторінка » Горизонтальні смужки додають об’єму й піжаму носити лише вдома: модні правила, яких варто позбутися

Більшість правил у світі моди, які вважалися обов’язковими, тепер застаріли. Наприклад, модні блогерки та інфлюенсерки поєднують різні принти в одному образі, міксують золото зі сріблом і добирають різні за кольором сумку та взуття. А раніше такі рішення в образі називали моветоном.

Стилістка Самаль Сан поділилася в Instagram, які ще табу стали трендовими. Вона впевнена, що стиль спіднього, у якому представлені популярні піжами й комбінації, вже давно вийшов за межі домашнього одягу.

Другим застарілим правилом блогерка назвала мікс коричневого й чорного. Є відтінки, які не поєднуються, але це не той випадок.

Третє – горизонтальні смужки візуально додають об’єму. Та за словами Сан, це залежить від ширини смуг: якщо між ними вузькі проміжки, то такий варіант не буде збільшувати візуально. Вдалим рішенням будуть речі в тонку світлу смужку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обтислі й куртки з кишенями на замках: стилістка назвала застарілий верхній одяг

Те, що шкіряні лосини та джинси-скінні вважають застарілим вбранням, залежить від стилізації. Так само як і з джинсами або штанами з високим поясом. Раніше модниці запевняли, що такий варіант підходить тільки худим. Та варто лише добрати правильний варіант, тканина якого не має обтягувати, і матимете стильний образ.

Часто те, що вважалося моветоном, із часом стає модним і на піку популярності. Є десятки образів та елементів гардеробу, поєднання яких вважалися табу, а тепер – трендовими. Ознакою несмаку був мікс джинсів і жакета, але 2021 року це змінилося. Зараз поєднують джинси із жакетами й блейзерами. Трендовими моделями є жакети оверсайз і в яскравих кольорах.