fbpx

Готується до нового наступу – Столтенберґ прокоментував виступ Путіна

Головна Сторінка » Готується до нового наступу – Столтенберґ прокоментував виступ Путіна

Звернення російського президента Володимира Путіна свідчить, що він готується до нового наступу.

Немає жодних ознак того, що Путін готується до миру, сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, передає CNN.

“Це президент Путін почав цю імперську загарбницьку війну. Це Путін продовжує ескалацію. Пройшов рік після того, як він розпочав вторгнення, ми не бачимо жодних ознак того, що президент Путін готується до миру. Навпаки, як він сьогодні ясно дав зрозуміти, він готується до нової війни”, сказав він на пресконференції в Брюсселі разом із міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою та верховним представником ЄС із зовнішньої політики Жозепом Боррелем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ у “таёжном тупике” Подоляк висловився про звернення Путіна

Поки важко сказати, чи йдеться про великий весняний наступ РФ, чи це прелюдія до нього. Столтенберґ вказав, що Росія починає нові наступальні операції, мобілізує більше військ і прагне отримати допомогу Північної Кореї та Ірану.

У НАТО дедалі більше стурбовані тим, що Китай планує підтримку Росії.

Російський диктатор Володимир Путін до роковин війни в Україні зробив нову цинічну заяву.

У своєму щорічному посланні до Федеральних зборів 21 лютого кремлівський диктатор визнав, що нинішній час є “складним” для Росії, але звинуватив у цьому Сполучені Штати Америки й НАТО. За словами Путіна, РФ, яка несе колосальні втрати в Україні, збирається “крок за кроком вирішувати” нові завдання так званої спеціальної воєнної операції в Україні.

Generated by Feedzy