Говорили про Авдіївку і Кринки – Зеленський провів Ставку

Головна Сторінка » Говорили про Авдіївку і Кринки – Зеленський провів Ставку

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача.

Заслухав доповіді про останні зміни в оперативній обстановці від Головкома Олександра Сирського, повідомив президент у Telegram.

“Ситуація на всіх основних напрямках, оборонні дії та окремі наступальні операції. Надходження та витрата боєприпасів, ракет, дронів. Заслухав інформацію про плани ворога від начальника ГУР МО Кирила Буданова”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Третя штурмова в Авдіївці була у повному оточенні, але змогла вийти – Жорін

Детально розглянули ситуацію на Авдіївському та Південному напрямках. В Авдіївці обговорили нову лінію оборони, укріплення рубежів. У Кринках наші морські піхотинці надійно тримають плацдарм. Ворог спромігся лише на дезінформаційну операцію.

“Окрема закрита доповідь щодо всього, що стосується літаків F-16. Кількість у першій партії, терміни отримання. Підготовка інфраструктури та персоналу. Уточнили календар подальшого навчання пілотів, техніків та отримання наступних літаків”, – додав Зеленський.

16 лютого командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив про рішення відійти з позиції “Зеніт” на південно-східній околиці Авдіївки. Рішення відійти ухвалили задля збереження особового складу і покращення оперативної обстановки, сказав бригадний генерал.

Наступного дня Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський заявив про виведення наших підрозділів з міста й переходу до оборони на більш вигідних рубежах.