fbpx

Грачов назвав воротаря на матч із Боснією

Головна Сторінка » Грачов назвав воротаря на матч із Боснією

Колишній форвард “Шахтаря” Віктор Грачов вважає, що у воротах на матчі збірної у вирішальному матчі проти команди Боснії й Герцеговини повинен стояти Андрій П’ятов.

Признатися, я чекав П’ятова на матчі з “Реалом” і вихід Трубіна мене сильно спантеличив, каже Віктор Олександрович. Найперше він ще молодий. Про таких кажуть, що він іще своїх голів не проковтнув. А тут ще й недавно після травми. Звісно, молодий хлопець утратив впевненість у своїх силах. І це нормально й зрозуміло. Незрозуміло лише, як у такій ситуації тренер вирішив поставити його, а не П’ятова. Андрій саме набрав форму і в такий момент Де Дзербі експериментує. Перший гол “Реала” в Мадриді спільна заслуга Трубіна й Марлона. Упевнений у собі голкіпер нізащо не створив би такої ситуації. Щодо Трубіна, то його невпевненість було видно й у чемпіонаті. Вважаю, що він мав би зіграти 4-5 матчів у першості України, позбутися невпевненості й тоді виходити грати в Лізі чемпіонів. Я би ще зрозумів Де Дзербі, якби італієць не мав варіантів на позицію голкіпера. Але варіант був і варіант правильний.

У збірній вибір ще більший.

Зрозуміло. Тут є Бущан, який стабільно грає в клубі, є молодий і талановитий Різник. Цей хлопець узагалі має стати найкращим українським голкіпером на найближче десятиріччя. Є і Трубін, який конкуруватиме з Різником. Але зараз у формі саме П’ятов. Можливо через рік-півтора треба буде ставити когось іншого, але поки Андрій не дає підстав сумніватися в ньому. Я знаю, як почуваються захисники у відповідальних матчах, коли у них за спиною стоїть 37-річний голкіпер, а як, коли 20-річний. П’ятов зараз перебуває на пікові, і я би радив Петракову ставити саме його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Лунін настільки ж сильний, як і Куртуа. Нехай українці за нього не переживають” – президент “Реала”

Матч Боснії й Герцеговини проти України буде зіграно 16 листопада в місті Зениця на стадіоні “Біліно поле”. Перед цим Боснія зіграє вдома проти Фінляндії.