Гранатомети і танковий кулемет: у трьох областях викрили “продавців” зброї

Головна Сторінка » Гранатомети і танковий кулемет: у трьох областях викрили “продавців” зброї

У Вінницькій, Миколаївській і Закарпатській областях затримали організаторів незаконної торгівлі зброєю.

Ділки намагались продати криміналітету зброю і боєприпаси, які знайшли у деокупованих районах на півдні та сході. Про це повідомила Служба безпеки України.

“Серед вилученого у фігурантів – російський танковий кулемет, гранатомети, снайперська зброя та вибухівка”, – пише спецслужба.

Вінницька область

Затримали ділка, який підготував до продажу арсенал “трофейної” зброї і боєприпасів на три мільйони гривень.

Він скуповував пошкоджені зразки засобів ураження через спеціалізовані інтернет-платформи, а потім відновлював їхні бойові властивості і підшукував клієнтів для збуту.

Задокументовано, що фігурант намагався продати російський АК-12 і снайперську гвинтівку Драгунова за майже 300 тис. грн.

Закарпаття

Затримали очільника місцевої громадської організації, який зберігав у машині знайомого ручний кулемет Дегтярьова з набоями.

Також крім нелегального зберігання зброї фігурант ймовірно причетний до розкрадання волонтерських коштів, які він збирав нібито для потреб Збройних сил України.

Розглядається версія, що він інсценував замах на себе і пограбування власного офісу, щоб приховати “сліди” злочину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суддю Тандира вперше випустили зі скляного боксу і продовжили арешт

Миколаївщина

СБУ виявила схрон з бойовими засобами ураження. Тайник був облаштований у складському приміщенні на території гаражного кооперативу.

“Власником” арсеналу виявився місцевий житель, який звозив до схованки зброю і боєприпаси з місць колишніх боїв на території області.

Затримані перебувають під вартою, їм загрожує до семи років ув’язнення.

У Кіровоградській та Одеській областях нейтралізували кримінальне угруповання, що намагалось тримати в страху мешканців південних областей. Учасники угруповання продавали зброю і боєприпаси, залишені російськими окупантами на місцях бойових дій.

У Київській області викрили двох чоловіків, які зберігали залишений окупантами зенітно-ракетний комплекс “ТОР” і боєприпаси до нього.