Григорій Козловський виділив гроші на навчання обдарованих і дітей-сиріт

Головна Сторінка » Григорій Козловський виділив гроші на навчання обдарованих і дітей-сиріт

Засновник ФК “Рух” Григорій Козловський профінансував навчання групи студентів у Галицькому медичному коледжі імені Євгена Гливи. Серед них діти-сироти, діти з багатодітних сімей та відмінники навчання.

Завдяки сприянню мецената Григорія Козловського шестеро студентів навчатимуться за професійним ступенем “фаховий молодший бакалавр” за спеціальністю “Медсестринство”.

“У час повномасштабної війни допомагаємо не лише нашим захисникам, а й молодому поколінню. З величезним задоволенням став учасником спонсорської програми та оплатив повний курс навчання дітям-сиротам, дітям з багатодітних сімей та відмінникам навчання”, зазначив Козловський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дякую за кожне врятоване життя”: Зеленський показав на фото роботу бойових медиків

Керівництво навчального закладу подякувало меценатові за вагомий внесок у розвиток та підготовку здобувачів освіти.

“Завдяки Вашій підтримці та відданості благородній справі наші студенти зможуть отримати досконалі знання та фундаментальну практичну підготовку у сфері охорони здоров’я”, йдеться у зверненні Галицького медичного коледжу до засновника ФК “Рух”.

Григорій Козловський з першого дня війни допомагає українським воїнам. Меценат передав захисникам техніку та спорядження, які необхідні на фронті.

Раніше футбольний клуб “Рух” і його засновник разом із норвезьким благодійним фондом Fritt Ukraina допомогли 45-ій окремій артилерійській бригаді ЗСУ, закупивши 30 дронів DJI Mavic 3 Cine.

За підтримки засновника ФК “Рух” та Emily Resort Григорія Козловського діє проєкт “Понад усе”, метою якого є лікування та реабілітація поранених військових і цивільних українців.