fbpx

ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” провела дискусійну панель “Актуальні питання деревообробної галузі”

Головна Сторінка » ГС “Асоціація деревообробних підприємств України” провела дискусійну панель “Актуальні питання деревообробної галузі”

18 травня у БЦ “Гулівер” відбулись обговорення актуальних питання деревообробної галузі. Організатором заходу виступила ГС “Асоціація деревообробних підприємств України”.

Серед учасників обговорень – представники ДАЛРУ, ДП “Ліси України”, депутати ВРУ, представники Польської торгової палати деревообробної промисловості, ліцензованих товарних бірж, а також деревообробного бізнесу.

Присутні говорили про реформу лісової галузі, особливо важливими питаннями були процеси заготівлі сировини та її реалізації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: TimberBot ГС “АДПУ” допомагає знаходити споживачів та постачальників на ринку деревини

Юрій Болоховець, директор ДП “Ліси України” розповів про перші результати реформи та зазначив, які перспективи відкриваються для галузі за рахунок об’єднання лісових господарств. Разом з тим він наголосив і ефективність нинішньої системи реалізації кругляку через ліцензовані товарні біржі.

“Метою заходу було почати активну плідну співпрацю учасників ринку та ДП “Ліси України” щодо усунення певних недоліків, які ще залишились. Приємно, що всі присутні, продавці, покупці та торгові оператори виявили бажання ефективніше співпрацювати в контексті розвитку ринку та галузі в цілому”, зазначив Павло Васильєв, очільник ГС “Асоціація деревообробних підприємств України”.

Науковці Київської школи економіки нещодавно провели дослідження “Вплив біржової торгівлі на розвиток ринку деревини в Україні” у якому розглянули етапи операцій купівлі-продажу на українських ліцензованих товарних біржах.

Generated by Feedzy