fbpx

ГУР пояснило, що відбувається у Брянській області РФ

Головна Сторінка » ГУР пояснило, що відбувається у Брянській області РФ

Події у Брянській області Росії є внутрішнім протистоянням між громадянами країни-агресорки.

Також це продовження дестабілізаційних процесів всередині Росії, які почалися після повномасштабного вторгнення, заявив представник Головного управління воєнної розвідки Андрій Юсов в коментарі “Суспільному”.

“Так звана Російська Федерація це абсолютно нестабільне утворення з колосальною кількістю внутрішніх конфліктів: міжнаціональних, соціальних, політичних. І справді, мають місце, зокрема, ось такі речі, що говорить про протистояння в середині самої Російської Федерації між громадянами…”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Обстановка непроста” у ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні з РФ

Він зазначив, що вже є публічні свідчення перебування бійців “Русского Добровольческого корпуса” на російській території.

“Наскільки відомо, зокрема із заяви РДК, що вони воюють не проти цивільного населення, а виключно проти режиму Путіна (президента РФ Володимира Путіна. Gazeta.ua) і тих, хто йому служить”, додав він.

Інформацію щодо загиблих чи травмованих потрібно перевіряти додатково, наголосили в ГУР.

1 березня російські пропагандистські ЗМІ, Telegram-канали та місцева влада РФ поширили інформацію, що на територію Брянської області нібито зайшла українська ДРГ. Фото та відео, які б могли підтвердити ці заяви, російська сторона не публікує.

Офіс президента та український Генштаб назвали дії РФ провокацією. Командування наголосило, що ЗСУ ведуть бойові дії виключно на території України.

У мережі тим часом з’явилися перші відео, попередньо, з Брянської області. На них озброєні чоловіки називають себе бійцями “Російського добровольчого корпусу”. Кажуть, що “прийшли не як ДРГ, а як визвольна армія”. Закликають росіян “боротися з путінським режимом”.

Generated by Feedzy