ГУР розкрило нову цікаву подробицю про падіння російського Іл-76

Головна Сторінка » ГУР розкрило нову цікаву подробицю про падіння російського Іл-76

Після падіння російського літака Іл-76 до моргу у Бєлгороді доставили п’ять тіл.

При цьому на відео з місця падіння літака не видно рештків людських тіл. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі “Радіо Свобода”.

“Відомо з агентурних даних зокрема, що станом на вчора до Білгородського моргу потрапили лише п’ять тіл. Ця кількість відповідає кількості особового складу екіпажу, того самого Іл-76, який знаходився у складі Військово-космічних сил Росії”, – сказав Юсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Іл-76 могла збити сама Росія – ГУР

У літаку Іл-76 мали перебувати російські високопосадовці. Однак, в останній момент ФСБ не дозволила їм сідати на борт, сказав представник ГУР.

24 січня вранці росіяни заявили про падіння військово-транспортного літака Іл-76 у Бєлгородській області РФ. Російське міноборони заявило, що на борту нібито перебували 65 українських військовополонених, яких везли на обмін.

Ворог активно здійснює інформаційні спецоперації, спрямовані проти України, які мають на меті дестабілізацію українського суспільства, прокоментував Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Заяви росіян, що на борту збитого літака Іл-76 буцімто були українські полонені, можуть свідчити про сплановані і навмисні дії РФ з метою дестабілізації ситуації в Україні і послаблення міжнародної підтримки України, повідомило ГУР.