fbpx

Гурт “Антитіла” випустив потужний кліп на нову пісню про Бахмут

Головна Сторінка » Гурт “Антитіла” випустив потужний кліп на нову пісню про Бахмут

Український гурт “Антитіла” презентував новий кліп на пісню, присвячену містові-фортеці Бахмут.

Лірика композиції була створена лише за добу. Мелодію написав солдат і за сумісництвом музикант гурту Сергій Вусик. Мета пісні “Фортеця Бахмут” посилити дух військових, які захищають нашу державу. Адже місто героїчно тримає оборону і бореться з російською агресією.

“Ми як музиканти розуміли, що нам потрібно зробити щось надихаюче, із чим хотілося б рвати землю, іти в бій, стояти і не відступати. Але як громадяни, які мають бойовий досвід, розуміємо, що свою справу і своє завдання потрібно робити спокійно. Так вчили нас, що за нашими спинами, за спинами тих, хто саме зараз зі зброєю проти окупантів майбутнє України”, заявив фронтмен гурту Тарас Тополя.

Він додав, що зараз кожному потрібно взяти себе в руки і робити все, що залежить саме від нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мокра Дорофєєва сексуально повигиналася в новому кліпі: відео

“Так сталося, що таких ситуацій і ми самі пережили досить. Тому як ніхто розуміємо, про що співаємо і за що стоять наші побратими в найбільш пекельній точці світу сьогодні”, сказав музикант.

Організатори цьогорічного Євробачення представили логотип і слоган конкурсу. Анімація у формі сердець, які б’ються в унісон, кольорів українського та британського прапорів символізує єднання.

На Євробаченні-2022 переміг український гурт Kalush Orchestra. Через повномасштабне вторгнення Росії в Україну право проведення конкурсу передали Великій Британії. Попри це конкурс проведуть від імені України.

Generated by Feedzy