“Хай кожна втрата Росії буде розплатою за її зло”: Зеленський підсумував свою поїздку на східний фронт

Головна Сторінка » “Хай кожна втрата Росії буде розплатою за її зло”: Зеленський підсумував свою поїздку на східний фронт

29 липня річниця Оленівки, одного з найбільш підлих і жорстоких злочинів Росії, навмисне, прораховане вбивство полонених “азовців”.

І хай кожна втрата Росії буде розплатою за її зло, і хай кожен окупант, кожен російський убивця, усі відповідальні за цей терор проти України та українців знають поки ще живі, що справедливість перемагає. Про це у традиційному зверненні заявив президент України Володимир Зеленський, передає Gazeta.ua.

Також президент підсумував свою поїздку на східний фронт.

“Сьогодні на Донеччині Часів Яр, Краматорськ, Словʼянськ, Дружківка, Костянтинівка. З нашими воїнами, нашими героями. Мав честь особисто привітати й нагородити воїнів Сил спеціальних операцій з нагоди їхнього професійного дня. Вони завжди на найбільш гарячих ділянках фронту, на найбільш відповідальних, особливих завданнях”, сказав він.

Зеленський зазначив, що з того, про що можна зараз говорити це участь у ключових бойових операціях.

“Бахмут зокрема. Авдіївка, Красногорівка, Марʼїнка. Соледар. Разом з усіма боронили Київ і Гостомель, Бучу, Ірпінь, Мощун, Макарів. Острів Зміїний це теж ССО разом із розвідкою, разом із “альфівцями” та Військово-Морськими силами. Кінбурнська коса. Херсон. Зараз звільнення Старомайорського, це теж результат, зокрема, ССО”, наголосив президент.

Президент наголосив, що Сили спеціальних операцій це такий героїзм, про який неможливо розказати всі деталі. Лише через роки, згодом така специфіка операцій. Хлопці завдають особливо відчутних ударів по російських терористах.

а час війни 17 воїнів Сил спеціальних операцій удостоєні звання Героя України. 13 із них, на жаль, посмертно. Загалом 2520 воїнів ССО відзначені державними нагородами. Дякую вам, воїни, за ваші результати для України, для всього нашого народу! Дякую за шеврон, це дуже почесно! І ще раз бажаю найголовнішого перемоги! Перемоги над російським злом.

Доповнюється…