fbpx

“Хто дивився – просльозився. Хто не бачив – багато втратив” – фізіогномік проаналізував новорічне привітання Зеленського

Головна Сторінка » “Хто дивився – просльозився. Хто не бачив – багато втратив” – фізіогномік проаналізував новорічне привітання Зеленського

Президент Володимир Зеленський сам не вірить у те, що обіцяє. У новорічному привітанні йому важко приховати розгубленість і занепокоєння. Про це Gazeta.ua розповів київський фізіогномік Юрій Долгих.

“Мабуть, новорічне привітання записували у дні особливої напруги на Донбасі, – каже фізіогномік. Президент намагається усміхатися, але помітно, що його в ці моменти щось тривожить і засмучує. Коли людина занепокоєна, тонус м’язів на обличчі знижений. У деяких рисах читається невдоволення, роздратування, втома, злість і пригнічення”.

Щоб побачити справжні емоції президента, радить подивитися привітання у пришвидшеному режимі. Тоді найлегше розпізнати приховані жести.

“Зеленський збирає за столом найкращих українців, а сам поводиться як гостинний господар. Привітання дещо нагадувало зйомки чергового фільму за участю Зеленського-актора. Хто дивився просльозився. Хто не бачив багато втратив. Бо за промовою простежувався стратегічний план влади на наступний рік: комусь із барського плеча дістануться квартири і вдвічі вищі зарплати, а комусь таке звичне “грошей нема, але ви тримайтеся”, – говорить фізіогномік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гороскоп на 1-2 січня: як здивують і ощасливлять перші вихідні Нового року

За словами Юрія, якщо раніше президенти записували новорічні звернення наодинці, то Зеленський оточує себе масовкою вже не вперше.

“Торік це були діти, тепер найкращі представники нації, – розповідає Юрій Долгих. Цим хоче підкреслити власний рейтинг, продемонструвати, що навколо нього єднаються українці, що він сильний лідер. Морщить чоло і піднімає догори брови, коли хвалиться і обіцяє. Навіть коли говорить про біль і сором, не чує за собою вини. Як роздає обіцянки, говорить швидше і багато жартує. Напруження видають вилиці, здивування підняті догори брови. Випинає груди вперед і підіймає руки вище, коли згадує про свої заслуги та перемоги”.

Астрологиня розповіла, що принесе українцям 2022 рік.