Ідентифікували десятки людей, які допомагають РФ створювати власні дрони-камікадзе Shahed

Головна Сторінка » Ідентифікували десятки людей, які допомагають РФ створювати власні дрони-камікадзе Shahed

Аналітики ідентифікували десятки людей, які допомагають Росії створювати власні ударні дрони-камікадзе Shahed.

Росіяни не лише отримують смертоносні БПЛА з Ірану, а й вирішили створити в Татарстані завод, який має виробляти дрони. Про це повідомляє OSINT-агентство Molfar.

Більше того, окупанти сподіваються самостійно створювати всі компоненти до безпілотників.

Завод зі складання Shahed росіяни створили на базі “спеціальної економічної зони” в Єлабузі в обхід санкцій та за допомогою спільників з Ірану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гуменюк прокоментувала нічну російську атаку

Особливість цієї зони полягає в тому, що об’єкти перебувають поза митною територією. Тому вони не підлягають звичайному митному контролю та оподаткуванню.

Аналітики підкреслили, що поряд із заводом розміщуються залізниця, аеропорт та траса федерального значення, що допомагає Росії ефективніше організувати логістику щодо доставляння компонентів БПЛА. Влада країни-агресора вже заявила, що до 2025 року має намір створити 6000 ударних дронів.

Розслідувачі опублікували дані росіян, причетних до збирання дронів. Примітно, більшість із них мають зв’язки з ФСБ РФ чи міністерством оборони.

OSINT-агентство оприлюднило телефонні номери, соціальні мережі та адреси електронної пошти росіян, які сприяють створенню зброї. Внесок цих громадян РФ у виробництво смертоносної техніки для агресора робить їх прямими співучасниками злочинів проти України та геноциду її народу.

Країна-агресорка Росія з початку повномасштабного вторгнення випустила по Україні більше 6,5 тис. ракет.

Також для ударів РФ застосувала вже 3,5 тис. дронів. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час спільної пресконференції з прем’єр-міністром Нідерландів Марком Рютте.

Також у країні-терористці будується завод для виробництва дронів, повідомило поінформоване джерело в уряді, спираючись на приватні розмови з розвідниками.