fbpx

Ігнат попередив про ракети, яких у Росії надлишок

Головна Сторінка » Ігнат попередив про ракети, яких у Росії надлишок

У Росії є дуже багато зенітних керованих ракет С-300.

Вони дозволяють окупантам економити дорогі “Калібри” та “Іскандери”, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Obozrevatel TV

Війська РФ запускають ракети С-300 по балістичній траєкторії. Але вони неточні й можуть падати “де завгодно”.

“Ракети С-300 у них у серйозному надлишку, тому, очевидно, економлячи крилаті ракети, “Іскандери”, вони почали застосовувати і Х-22, і С-300 саме по балістичній траєкторії”, сказав Ігнат.

Речник сумнівається, що ворог зберігає свої зенітні керовані ракети на складах у належних умовах. Схоже, їх не планували використовувати проти України. Близько пів року після початку вторгнення не було повідомлень про застосування Росією С-300.

“А потім почалися прильоти по Миколаєву, по Харкову. Не могли з’ясувати спочатку, що це за тип ракет такий летить, тому що зафіксувати його вкрай складно, хвилина часу і воно прилітає. Потім за уламками визначили, що це “трьохсотки”, розповів він.

Це означає, що ворог економить високоточну далекобійну дорогу зброю.

“Чим далі відстань пуску ЗКР С-300, тим більша неточність, тому вони можуть не попадати, падати будь-де. А в такому випадку підозрюють, що ці ракети непридатні”, сказав Ігнат.

В окупантів залишилось багато ЗРК “Бук”, “Панцир” і “Тор”. Проте агресор використовує ракети, які взяли зі складів зберігання без перевірки.

“На полігоні “Ягорлик” Повітряні сили щорічно проводили (раніше це було в Криму) випробування ЗРК. Це були бойові стрільби та дослідні стрільби. Тобто брали з партії ракету та визначали, чи придатна вона, чи ні для постановки на бойове чергування. І потім проводився пуск із тієї ж партії вже іншою ракетою і підтверджувалося, що партія готова до того, що ставити її на чергування. Таким чином окупанти просто, можливо, без перевірки беруть їх і застосовують”, сказав полковник.

Generated by Feedzy