Українські військові відстежують усі повітряні цілі, які заходять у повітряний простір країни.
Її тип визначається за кількома параметрами. Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в інтерв’ю виданню “Телеграф”.
“Ми на моніторах бачимо повітряну ціль, і в неї є свої параметри польоту: висота, курс, швидкість. Відстежується ще район, звідки вона вилетіла, і можна скласти картинку, що за літак і яке озброєння в нього є”, сказав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Повітряних силах сказали, чи навмисно РФ спрямовує ракети на житлові будинки
Відповідаючи на запитання журналіста про ядерну зброю РФ, Ігнат заявив, що неможливо встановити, з яким боєзарядом російські окупанти випустили ракету.
“Якщо ворог випускає ракету, ви не можете знати, який у неї боєзаряд. Тому всі повітряні цілі потрібно знищувати”, сказав він.
Ігнат також зазначив, що росіяни намагаються знайти слабкі місця українських сил ППО. Для цього вони використовують не тільки дрони-камікадзе Shahed, а й повітряні пункти управління, а також літаки дальнього радіолокаційного виявлення.
“Разом із дронами Shahed або ракетами в повітря піднімають повітряні пункти управління Іл-22, літаки дальнього радіолокаційного виявлення А-50 і фіксують, де в нас працює ППО, як працює авіація. Таким чином, складається картинка для планування повторних або наступних ударів”, сказав Ігнат.
Низка укаїнських посадовців у 1999-у році підтримали та просували рішення про передачу в Російській Федерації майже шести сотень крилатих ракет та одинадцятьох бомбардувальників, які тепер армія РФ використовує у повномасштабній війні проти України.
Про це повідомили “Схеми: корупція в деталях” на “Радіо Свобода”.
ЗМІ називає прізвища першого віцепрем’єр-міністра Анатолія Кінаха, віцепрем’єра з питань економіки Сергія Тігіпка, міністра закордонних справ Бориса Тарасюка, міністра оборони Олександра Кузьмука, представника “Нафтогаз України” Ігоря Діденка.