Імплантація зубів – практичне рішення для здорової посмішки

Головна Сторінка » Імплантація зубів – практичне рішення для здорової посмішки

Один із найправильніших способів заміщення відсутніх зубів це проведення імплантації. З її допомогою вдасться замістити як один втрачений зуб, так і зубний ряд. Застосування імплантації відрізняється ефективністю, надійністю, практичністю та доступністю. Представники клініки “Implant Studio” готові запропонувати свої професійні послуги для попередньої діагностики та подальшого встановлення імпланту.

На вибір пропонуються імплантати VITAPLANT, Alpha-Bio Tec, MegaGen та SGS. Залежно від потреб клієнта підбирається відповідний імплант зуба ціна при цьому є основним фактором. Крім самого імпланта додатково потрібна установка коронки, що забезпечує повне відновлення жувальної функції та естетики.

Що потрібне для імплантації

Перш ніж виконати цю процедуру, потрібно пройти діагностику та провести наступні дії:

здати загальний аналіз крові;

отримати консультацію у ЛОР-лікаря;

замінити старі коронки;

вилікувати карієс;

запломбувати потрібні зуби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До чи після сніданку: коли зранку чистити зуби

Обов’язково проводиться томографія щелепи пацієнта та рентген. Завдяки попередній оцінці кісткової тканини можна розрахувати всі дії.

Етапи імплантації

За відсутності ускладнень імплантація виконується в один етап, коли штифт гоїться, а через місяць на нього надягається заздалегідь підібрана під колір зубів коронка. Іноді терміни затягуються, якщо зуб був видалений досить давно.

Етап імплантації займе близько 50 хвилин і виконується хірургічним способом із застосуванням місцевої анестезії. Загоєння встановленого зубного імпланта займе від двох місяців і у випадку нижньої щелепи цей процес відбувається набагато швидше. Надалі встановлюється формувач ясен та абатмент, на який і встановлюється коронка.

Чому не можна ігнорувати імплантацію

Відсутність одного зуба призводить до суттєвих змін у здоров’ї і не можна ігнорувати цю проблему. У майбутньому це може призвести до таких наслідків:

Зміна характеристик лиця. Кути рота опускаються, губи можуть западати, а носогубні складки стають вираженими;

Викривлення зубного ряду. Сусідні та протилежні зуби за відсутності одного із зубів отримують суттєве навантаження. Вони сильно розхитуються, ламаються і навіть починають випадати. Крім того, зуби можуть сходитися, щоб закрити просвіт;

Проблеми із травленням. Навіть за відсутності одного зуба їжа недостатньо перемелюється, що негативно впливає на роботу ШКТ. Деякі взагалі змушені відмовлятися від твердих продуктів.

Тому після видалення зуба одразу потрібно думати про його відновлення шляхом проведення імплантації.

Догляд за зубами після імплантації

Кожен випадок індивідуальний, тому лікар формує лист рекомендацій щодо догляду за ротовою порожниною. Протягом 10 днів після імплантації важливо знизити навантаження на ті місця, де було проведено встановлення нового зуба. Чищення зубів краще проводити не зубною щіткою та пастою, а антисептичним засобом.

Перші дні краще використовувати високу подушку для сну. Гарячі страви та чай слід виключити з раціону протягом кількох днів, щоб не виникла кровотеча. У майбутньому догляд за імплантами нічим не відрізнятиметься від догляду за звичайними зубами.

Ліцензія МОЗ України на провадження господарської діяльності з медичної практики. Рішення про видачу ліцензії від 15.03.2019 № 590.