Ініціатива UNITED24 подякувала Володимиру Носову за підтримку України

Головна Сторінка » Ініціатива UNITED24 подякувала Володимиру Носову за підтримку України

Засновник криптобіржі з українським корінням WhiteBIT Володимир Носов отримав подяку від офіційної фандрейзингової платформи України UNITED24 з підписом Володимира Зеленського за підтримку України в цей визначальний час.

Унікальна нагорода виготовлена з вапняку, видобутого в Осокорівському кар’єрі, та піску з Олешківської пустелі, які є двома символами Херсонщини.

Носов та криптовалютна біржа WhiteBIT є активними донаторами зборів UNITED24. Зокрема, в червні 2023 року після підриву Каховської ГЕС Носов і WhiteBIT підтримали гуманітарну місію на Херсонщині та зробили один із найбільших донатів 10 млн грн на збір UNITED24 для допомоги рятувальникам.

“Я вірю, що технології мають служити людям. Що криптосвіт має використовувати силу інновацій для допомоги. Що кожен відповідальний бізнес з українським корінням має бути включеним у реальність. Тому, продовжуємо”, написав у своїх соцмережах Носов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто зібрав найбільше донатів в Україні. Сума вас вразить

У травні 2022 року ініціатива президента України підключила криптовалютне рішення Whitepay, яке входить в екосистему WhiteBIT, для забезпечення швидкого прийому донатів у криптовалюті. У результаті в перші місяці повномасштабного вторгнення вдалося оперативно зібрати сотні тисяч доларів з усього світу на підтримку України.

Подяка від UNITED24 не перша для WhiteBIT. Нещодавно CEO компанії Носов отримав подяку від голови СБУ Василя Малюка “За значний особистий внесок у справу утвердження та зміцнення державної безпеки України”. Також Носов був нагороджений медаллю “За оборону Харкова”, подякою керівника ГУР Кирила Буданова “За сприяння та співпрацю в наданні допомоги Українській армії” та відзнакою “За сприяння війську” від головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

За відкритими даними, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Носов та криптобіржа WhiteBIT передали на допомогу українцям і ЗСУ понад 415 млн грн власних коштів, десятки воєнних авто, а також десятки тисяч продуктових наборів.

Володимир Носов активний учасник благодійних аукціонів. У травні 2022 року він викупив кришталевий мікрофон “Євробачення 2022” у Kalush Orchestra за $900 тис., а в листопаді 2022 року Rolls-Royce Silver Shadow 1974 року, на якому їздив Фредді Мерк’юрі, за 250 тис. фунтів стерлінгів. У грудні 2023 року на благодійному аукціоні від Forbes Ukraine Носов придбав барабани гурту “Бумбокс” за $400 тис. Кошти, одержані від аукціонів, пішли на допомогу Україні: потреби армії, створення сучасного центру реабілітації та протезування Superhumans, закупівлю потужних безпілотників.