“Інших кандидатур навіть не було”: Сирський представив нового командувача Сухопутних військ

Головна Сторінка » “Інших кандидатур навіть не було”: Сирський представив нового командувача Сухопутних військ

Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський представив особовому складу командувача Сухопутних військ генерал-лейтенанта Олександра Павлюка.

Павлюк подякував Головнокомандувачу за довіру та за роботу, пророблену для захисту країни. Про це повідомив Telegram-канал Сухопутних військ.

“Ми з Вами були великою родиною в складі Сухопутних військ. Я продовжую залишатись разом вами. Війна показала, що все що ми робили, а це тренування, навчання і ті заходи, які були вжиті напередодні вторгнення, здійснювались недаремно”, – зазначив головком.

Він зазначив, що інших кандидатур на цю посаду не було.

“Коли президент запитав мене, хто буде командувати Сухопутними військами, в мене інших кандидатур навіть не було”, – заявив Сирський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський призначив нового начальника Генштабу ЗСУ

Генерал-лейтенант Олександр Павлюк подякував Головнокомандувачу за довіру та за роботу, пророблену для захисту країни. Висловив впевненість в тому, що взаємна підтримка є запорукою посилення війська та наближає Перемогу.

Трохи раніше сам Павлюк прокоментував своє призначення.

“Відповідно до Указу президента України призначений на посаду командувача Сухопутних військ ЗСУ. Найбільша, найчисельніша частина славного Українського Війська, що бере на себе основний удар противника, несе найважчий тягар війни – честь служити пліч-о-пліч з вами, мужні воїни!”, – заявив він.

Новопризначений командувач Сухопутними військами дав зрозуміти, що усвідомлює весь спектр задач, що стоять сьогодні перед нашими підрозділами та всією структурою Сухопутних військ.

“Дякую президенту України, Уряду, міністру оборони та всій команді Міністерства за довіру та конструктивну співпрацю в оборонному відомстві. Буду використовувати набутий досвід для розвитку Сухопутних військ. Робитиму все можливе для посилення Сухопутних військ та наближення Перемоги”, – підкреслив Павлюк.

11 лютого президент Володимир Зеленський підписав кадрові перестановки у керівництві Збройних сил України.

Зеленський звільнив Сергія Наєва з посади командувача об’єднаних сил ЗСУ. На цю посаду призначив Юрія Содоля.

Також президент змінив командувача Десантно-штурмових військ. Цю посаду обіймав Максим Миргородський. Новим командувачем став Ігор Скибюк.

Командувачем Сил територіальної оборони призначено Ігоря Плахуту.

Олександр Павлюк став новим командувачем Сухопутних військ. Цю посаду обіймав Олександр Сирський до того, як його призначили новим головнокомандувачем ЗСУ.