“Інтер” не зумів перемогти в Генуї

Головна Сторінка » “Інтер” не зумів перемогти в Генуї

У матчі 3-го туру італійської Серії А “Сампдорія” приймала суперника донецького “Шахтаря” в групі Ліги чемпіонів міланський “Інтер”. Зустріч пройшла на стадіоні “Луїджі Ферраріс” в Генуї і завершилася нічиєю з рахунком 2:2.

На 18-й хвилині зустрічі рахунок відкрив захисник “Інтера” Федеріко Дімарко. На 33-й хвилині захисник “Сампдорії” Майя Йосіда зрівняв рахунок. На 44-й хвилині нападник Лаутаро Мартінес знову вивів міланський клуб уперед. На початку другого тайму, на 47-й хвилині, захисник господарів Томмазо Ауджелло встановив підсумковий рахунок зустрічі.

Міланський “Інтер” набрав 7 очок і піднявся на 2-е місце в турнірній таблиці італійської Серії А сезону-2021/2022. “Сампдорія” (2) – на 13-му місці. Лідером змагань є “Наполі” (9). Чинним чемпіоном Італії є “Інтер”.