“Інтереси США зазнають серйозної шкоди”: Салліван закликає Конгрес якнайшвидше схвалити допомогу Україні

Головна Сторінка » “Інтереси США зазнають серйозної шкоди”: Салліван закликає Конгрес якнайшвидше схвалити допомогу Україні

Радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван вважає, що Конгрес має якнайшвидше ухвалити новий масштабний пакет підтримки України.

Це прямо впливає на національні інтереси США. Про це Салліван заявив на брифінгу у Вашингтоні, повідомляє Укрінформ.

“Адміністрація Байдена надіслала запит щодо виділення фінансів у питанннях Ізраїлю, України, Індо-Тихоокеанського регіону, а також посилення кордону. Ми детально описали все, що нам потрібно, в тому числі для України, і нам це потрібно досі, нам це потрібно якомога скоріше”, – сказав Салліван.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми знаємо, як перемоги” – Єрмак у Вашингтоні попросив більше зброї

За його словами, американський уряд активно працює з республіканцями і демократами в обох палатах Конгресу, щоби забезпечити підтримку цієї ініціативи.

“Я щодня особисто розмовляю телефоном із законодавцями – як із демократами, так і республіканцями, щоб довести аргументи”, – зазначив Салліван.

Він також наголосив, що без затвердження нового масштабного пакета допомоги Україні в Конгресі можливості США зменшуються з кожним тижнем.

“Це вже впливає на нашу здатність дати Україні все, що їй потрібно. І цей ефект з часом лише посилюватиметься”, – сказав Салліван

За його словами, в обох палатах нині зберігається потужна більшість для того, щоби ухвалити запит президента США.

“Національні інтереси Сполучених Штатів зазнають серйозної шкоди, якщо ми не зможемо забезпечити стабільне фінансування для Ізраїлю, України, Індо-Тихоокеанського регіону та кордону”, – додав Салліван.

Сполучені Штати Америки активно шукають ефективні способи захисту української інфраструктури від російських атак.

Разом з тим Білий дім не ухвалюватиме рішень, що стосуються України, без активної участі та узгодження з українською стороною. Про це під час брифінгу заявив представник Держдепартаменту США Метью Міллер.